11Pets: Pet Care available in Serbian

Miodrag Stevanovic on 04/02/2016
11Pets: Pet Care is now available in Serbian

11Pets је срећан за превод на друге језике ! Почев од верзије Б.1,037 за 11Pets: Брига о љубимцима апликација је и на Српски језик такође. Хтели би да посебно захвалимо Миодраг Стевановић који је превео.

Превео сам “11Pets: Нега за кућног љубимца” апликацију на Српски бесплатно тако да људуи који неѕнају енглески могу да користе програм. Мислим да 11Pets апликација је веома корисна за праћенње све активности мојих паса и за складиштење све њихове податке активности док су живи. Свки пас има своју личност и волим их за оно шсто јесу. Почео сам са Ротвајлера којег сам добио од пријатеља а већ сада имам 9 пса. Међу првима је Азра женка Ротвајлера . Други је Танто мужјак Ротвајлера а трећи је Клеопатра коју зовем Кека зенкица она је 8 месеци стара. Такође имам и 4 француска булдога, мужјак по имену Оскар и 3 женкице, Нора, Дора и Белла. Моја трећа раса је Енглески булдог и најновији су у мом дому. Имам женку зове се Аја и 7 месеци стар мужјак Еаггле којег јовем Игор.

11Pets is happy to welcome another language! Starting from version B.1.037 the 11Pets: Pet Care app is translated to the Serbian language as well. We would like to give special thanks to Miodrag Stevanovic who did the translation.

A message from Miodrag: I have translated the “11Pets: Pet Care” application in Serbian for free so that people who do not speak English will be able to use it. I find the 11Pets application very useful for tracking all activities of my dogs and for storing all their information throughout their lives. Every dog has its own personality and I love them all for what they are. I started with a Rottweiler that I got from a friend and now have 9 dogs. The first was Azra a female Rottweiler. The second was Tanto, a male Rottweiler. The third is Cleoptra that I call Keka and is now 8 months old. I also have 4 French bulldogs, a boy named Oscar and 3 girls, Nora, Dora and Bella. My 3rd breed is English bulldogs and it is the newest in my home. I have a girl called Aya and a 7months old boy called Eaggle.